O nas

Dystrybutor podłóg drewnianych

Nasza firma zajmuje się dystrybucją podłóg drewnianych i akcesoriów od 1997 roku. W szerokiej gamie oferowanych produktów znaleźć można między innymi panele laminowane, drukowane i fornirowane. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze znanymi i renomowanymi producentami wyrobów drewnianych pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi zarówno Klientom detalicznym, jak i hurtowym. Ponadto dostarczamy najwyższej jakości produkty, które następnie wykorzystywane są do realizacji różnorodnych inwestycji.

Współpracujemy z takimi producentami jak:

 • Tarkett – globalny lider w produkcji innowacyjnych podłóg obiektowych i mieszkaniowych. Producent oferuje między innymi wysokiej jakości wykładziny pcv, panele i płytki winylowe oraz podłogi drewniane. Stawia również na wytwarzanie produktów z ekologicznych materiałów.
 • KORNER – jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Zajmuje się głównie produkcją listew przypodłogowych i akcesoriów wykończeniowych. Firma stawia na nieustanną kontrolę jakości, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.
 • EGGER – międzynarodowy producent nowoczesnych podłóg i innowacyjnych systemów montażowych. Firma posiada 19 fabryk w ośmiu krajach na świecie, dzięki czemu dociera do szerokiego grona klientów.
 • SWISS KRONO – szwajcarski producent specjalizujący się w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych. Ponad 50 letnie doświadczenie na rynku i wysoka jakość oferowanych produktów sytuuje SWISS KRONO w czołówce największych producentów paneli, płyt meblowych i płyt OSB.
 • Jawor Parkiet – producent nowoczesnych i designerskich podłóg drewnianych. Ekologiczne rozwiązania stosowane przez Jawor Parkiet pozwalają na ochronę środowiska, jednocześnie nadając produktom naturalnego i eleganckiego charakteru.
 • Barlinek – wiodący producent warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 11 mln m2 rocznie. Grupa Barlinek oferuje wysokiej jakości produkty ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.
 • CLASSEN – producent skrzydeł drzwiowych, ościeżnic, mebli kuchennych i listew przypodłogowych. Grupa Classen zajmuje się również dystrybucją paneli podłogowych i akcesoriów marki Classen. Wieloletnia obecność na rynku oraz rozbudowa działalności sprawiły, że firma Classen stała się jedną z największych fabryk elementów drewnopochodnych na świecie.
 • QUICK STEP – producent eleganckich podłóg drewnianych, laminowanych oraz luksusowych płyt winylowych. Dzięki odpowiednim technologiom, podłogi QUICK STEP są w stu procentach odporne na wilgoć.
 • SALAG – wiodący producent nowoczesnych listew przypodłogowych. Główną ideą firmy jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań podłogowych w postaci listew schodowych, progowych. listew do glazury, a także praktycznych listew instalacyjnych.
 • LAGRUS – główną linię produkcyjną firmy stanowi wytwarzanie wysokiej jakości listew przypodłogowych. Producent oferuje nowoczesne i eleganckie produkty lakierowane wielowarstwowo substancją poliuretanową. Firma LAGRUS zajmuje się również produkcja podłóg z drewna egzotycznego.
 • Cezar – przedsiębiorstwo produkcyjne Cezar jest jednym z kluczowych producentów materiałów wykończeniowych do podłóg. Kompleksowa kontrola jakości procesu powstawania produktów pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta.
 • EFFECTOR – międzynarodowy producent wysokiej jakości listew przypodłogowych. Dzięki wieloletniemu rozwojowi na rynku, EFFECTOR stał się jednym z liderów w produkcji i eksporcie elementów oraz akcesoriów podłogowych. Firma zajmuje się również profesjonalną obróbką oraz eksportem aluminium za granice kraju.

Wpisz szukane słowo i naciśnij Enter

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.